Elif Hamzaçebi

Stj. Av. Elif Hamzaçebi, İstanbul barosu üyesidir. Hukuk eğitimine Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde başlamış, İstanbul Üniversitesi Hukuk fakültesinde ise eğitimini tamamlamıştır. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinde eğitim almaya devam etmektedir.

Kurtuluş & Partners Law Firm bünyesinde özellikle fikri mülkiyet hukuku, marka hukuku, telif hakları, bilişim suçları, bilişim ve internet hukuku, gayrimenkul ve kentsel dönüşüm hukuku, inşaat hukuku, kira hukuku ve sözleşmeler hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Yurt içi ve Yurt dışı olmak üzere Türkçe ve İngilizce sözleşme kontrolü, fikri mülkiyet ve bilişim hukukundan kaynaklanan uyuşmazlıkların çözümü, davaların takibi ile şirketler ve bireylere fikri hakların korunması, hususunda danışmanlık ve hukuki destek sağlamaktadır.

Elif Hamzaçebi aynı zamanda  Fikri Mülkiyet ve bilişim hukuku başta olmak üzere borçlar hukuku, idare hukuku, spor hukuku, internet hukuku, iş hukuku alanlarında birçok seminer ve eğitime katılmıştır.

Bizimle İletişime Geçin